Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#717
Stary 25.05.2009, 10:55
http://www.youtube.com/watch?v=KZHK2UjVh90
Bardzo bym prosił o podanie tytułu pioseki co leci na początku i na końcu z góry dziękuje!
Już znalazłem "Pokolenia Lechii Gdańsk" bardzo fajny kawałek.
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 25.05.2009 o godz. 10:58.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując