Temat
:
[29. kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, sobota 23.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut
Offline
#
717
25.05.2009, 10:55
http://www.youtube.com/watch?v=KZHK2UjVh90
Bardzo bym prosił o podanie tytułu pioseki co leci na początku i na końcu z góry dziękuje!
Już znalazłem "Pokolenia Lechii Gdańsk" bardzo fajny kawałek.
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 25.05.2009 o godz. 10:58.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Zwierze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zwierze
Znajdź inne posty napisane przez Zwierze