Wizard napisał(a):

Nie zgadzam się z tym co niektórzy twierdzą o grze Lechii - ona owszem zasługiwała na spadek pod wodzą "fachowca" J. Zielinskiego, natomiast po objęciu zespołu przez Kafara gra drużyny zmieniła się o 180 stopni.
Na własne życzenie przegrany bardzo pechowo mecz z Bełchatowem, remis na Konwiktorskiej, zdecydowane wygrane ze sledziami i Jagą, przegrana na Bułgarskiej przez własną nieskuteczność, w meczu z Wisłą również Lechia pokazała pazur. Póki co wygląda to tak, iż gra lepsza niż wyniki - miejmy nadzieję, że w Gliwicach Biało-Zieloni zapewnią sobie utrzymanie, bądź przynajmniej baraże. Jestem przekonany w 100%, że gdyby zarząd pospieszył się ze zwolnieniem Misia Koali to już dzisiaj bylibyśmy na bezpiecznym miejscu w tabeli.
|
i ta wypowiedź zawiera w sobie wszystko