Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#716
Stary 25.05.2009, 10:51
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się z tym co niektórzy twierdzą o grze Lechii - ona owszem zasługiwała na spadek pod wodzą "fachowca" J. Zielinskiego, natomiast po objęciu zespołu przez Kafara gra drużyny zmieniła się o 180 stopni.

Na własne życzenie przegrany bardzo pechowo mecz z Bełchatowem, remis na Konwiktorskiej, zdecydowane wygrane ze sledziami i Jagą, przegrana na Bułgarskiej przez własną nieskuteczność, w meczu z Wisłą również Lechia pokazała pazur. Póki co wygląda to tak, iż gra lepsza niż wyniki - miejmy nadzieję, że w Gliwicach Biało-Zieloni zapewnią sobie utrzymanie, bądź przynajmniej baraże. Jestem przekonany w 100%, że gdyby zarząd pospieszył się ze zwolnieniem Misia Koali to już dzisiaj bylibyśmy na bezpiecznym miejscu w tabeli.
i ta wypowiedź zawiera w sobie wszystko
Odpowiedz cytując