cassius31krakow napisał(a):

:hellrazor
Jeśli to co gra Lechia nazywasz piachem to co grają: Górnik, Cracovia i ostatnio Ruch ?
|
Ostatnio Ruch? Ostatnio Ruch wygrał z Legią, zremisował z Lechem w Poznaniu i od bodajże 4 meczów nie przegrał w lidze

Ot - Taka mała dygresja.
A Lechia wygra z Piastem i będzie git.