Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#714
Stary 25.05.2009, 10:09
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
:hellrazor
Jeśli to co gra Lechia nazywasz piachem to co grają: Górnik, Cracovia i ostatnio Ruch?
Ostatnio Ruch? Ostatnio Ruch wygrał z Legią, zremisował z Lechem w Poznaniu i od bodajże 4 meczów nie przegrał w lidze Ot - Taka mała dygresja.

A Lechia wygra z Piastem i będzie git.
Odpowiedz cytując