Temat
:
Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!
Offline
#
111
25.05.2009, 10:04
siema też jestem zainteresowany ale nie wiem jak postępowac z ta gra jeśli ktos pomoze chtenie się zapisze . ps nie mam z kim utworzyc druzyny:(
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
pluti1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pluti1906
Znajdź inne posty napisane przez pluti1906