Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 25.05.2009, 10:04
siema też jestem zainteresowany ale nie wiem jak postępowac z ta gra jeśli ktos pomoze chtenie się zapisze . ps nie mam z kim utworzyc druzyny:(
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
Odpowiedz cytując