wislak68 napisał(a):

|
Duża przesada. Lechia wcale nie jest taka słaba. Gdyby mieli lepiej ustawione celowniki to już w I połowie mogło być po meczu. Myślę że znacznie słabsze są śledzie i koszerni.
|
Właśnie,gdyby...
Są słabi i tyle. 70 minuta a oni spuchli. Arka to też jakieś nieporozumienie, koszerni to już w ogóle. Rzeczywiście nie ma co się licytować,bo to mniej więcej tak jakbyśmy się kłócili gdzie jest dno dna.