Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#710
Stary 25.05.2009, 07:50
hellrazor - absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Łut szczęścia tylko i wyłącznie sprawił, że Wisła Kraków nie przegrywała z Lechią Gdańsk 2-0 bo wtedy 3 punkty zostałyby w Gdańsku. W pierwszej połowie Lechia była od Wisła lepsza moim zdaniem. Lechia gra moim zdaniem lepiej od Górnika Zabrze i nie gorzej od Pasów. Dwa razy ograli Arkę Gdynia. Liczę całym sobą na 3 punkty w Gliwicach, ale Piast zapewne zechce pomóc Górnikowi Zabrze... Do boju Lechijko!
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując