|
Biorąc pod uwagę poziom całej Ekstraklasy, to może poza Arką, Lechia gra największy piach spośród wszystkich drużyn. Bezbarwny, bez pomysłu, taktycznie nijaki. Nie ukrywajmy, że w pierwszej lidze znajdzie się co najmniej kilka zespołów, których futbol jest o wiele ciekawszy i przyjemniejszy dla oka. Lechia z taką grą naprawdę nie ma czego szukać wśród najlepszych.
|