Wyświetl pojedynczy post
hellrazor
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#709
Stary 25.05.2009, 06:41
Biorąc pod uwagę poziom całej Ekstraklasy, to może poza Arką, Lechia gra największy piach spośród wszystkich drużyn. Bezbarwny, bez pomysłu, taktycznie nijaki. Nie ukrywajmy, że w pierwszej lidze znajdzie się co najmniej kilka zespołów, których futbol jest o wiele ciekawszy i przyjemniejszy dla oka. Lechia z taką grą naprawdę nie ma czego szukać wśród najlepszych.
Odpowiedz cytując