Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#708
Stary 25.05.2009, 02:38
Do wszystkich:

Pisząc COKOLWIEK na forum kibiców Wisły Kraków jako kibic Wisły jesteś w pewnym sensie przedstawicielem wszystkich fanów i reprezentujesz całą wielotysieczną Armię Białej Gwiazdy
zatem zanim napiszesz - POMYŚL DWA RAZY!
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując