Temat
:
[29. kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, sobota 23.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
708
25.05.2009, 02:38
Do wszystkich:
Pisząc COKOLWIEK na forum kibiców Wisły Kraków jako kibic Wisły jesteś w pewnym sensie przedstawicielem wszystkich fanów i reprezentujesz całą wielotysieczną Armię Białej Gwiazdy
zatem zanim napiszesz - POMYŚL DWA RAZY!
...
nieczytelny
...
Romy S.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romy S.
Znajdź inne posty napisane przez Romy S.