Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#707
Stary 25.05.2009, 00:27
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie da się niestety niczym usprawiedliwić tego co zrobił Pawełek.Tylko cud spowodował że nie zmarnował dorobku całego sezonu bo zamiast 1-1 było by 0-2 i ciężko przypuszczać bysmy to odrobili , choć oczywiście nie wykluczone że tak.
Mariusz to tykająca bomba która nie wiadomo kiedy wybuchnie.Szkoda bo wydawało się że najgorsze ma już za sobą.
Ciekawe czy latem pobijemy rekord z zimy jeśli chodzi o bramkarzy




Przypuszczam ze gdyby puscil to na 0;2 to byly farfocel roku,ktory zdecydowal o stracie Mistrza ,i mysle ze i o stracie Pawelka z Wisly

ktos na górze nad nim chyba jednak czuwal

Z bramkarzami musimy cos zrobic ,kupic Kasprzika albo tego ze Slaska..cokolwiek byle znalesc rownorzednego konkurenta dla Maria.\

P,.S Licze ze utrzymany Piast zluzuje ,ale ze to slaki zespol bedzie chcial pomoc Gornikowi(albo nie ) ,moze sie uda Lechii..oby..
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.05.2009 o godz. 00:34.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując