Marszałek napisał(a):

|
Piłkarsko Lechia najsłabsza spośród druzyn walczących o utrzymanie, nie prezentują dosłownie nic.
|
Duża przesada. Lechia wcale nie jest taka słaba. Gdyby mieli lepiej ustawione celowniki to już w I połowie mogło być po meczu. Myślę że znacznie słabsze są śledzie i koszerni.