Temat
:
[29. kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, sobota 23.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
Od: 04.2009
Offline
#
702
24.05.2009, 22:02
PeO
napisał(a):
(...)
Pozdr.
I pamiętajcie: "Nie w światło bramki!".
Strzał w słupek lub w poprzeczkę liczy się jako niecelny więc Marcelo nie podał w światło bramki
han_solo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do han_solo
Znajdź inne posty napisane przez han_solo