|
^^ nawet gdyby gadał przy równej ilości punktów to też dziwny lament.
Zasady znane wcześniej wszystkim i honorowane do końca .
Jak w kartach, siadasz do brydża to grasz szlemiki a nie próbujesz pokazać karetę, bo akurat cztery dupki dostałeś .
Ostatnio edytowane przez harthausen : 24.05.2009 o godz. 22:04.
|