Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#701
Stary 24.05.2009, 21:55
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Cwielong potrafi marnować okazje jak mało kto. Powinien siedzieć na ławie. Za słaby na Wisłe.
Gówno prawda, że tak brzydko powiem . Pewnie należałeś do tych co pluli na Brożka gdy ten seryjnie marnował sytuacje 2/3 sezony temu? Ja tam widzę w Pepe przyszłego lidera Wisły, niekoniecznie napastnika, moim zdaniem doskonale by sobie radził na lewej pomocy. Brakuje m u tylko pewności siebie i zimnej krwi pod bramką (ale nad tym można popracować! ).
Odpowiedz cytując