Tylko krytykować umiecie! Ćwielong za słaby na Wisłe, Łobo beznadziejny! A jak któremuś wyjdzie dobry mecz, tak jak wczoraj Wojtkowi to " Łobo jesteś wielki, Łobo Kochamy Cie " To co niektórzy tu wypisują na to jakaś masakra. Zamiast sie cieszyc z prawie pewnego majstra wiecznie krytykują.

A według mnie Pepe jeszcze sie obudzi, potrzebuje tylko troche czasu
Sląsk Wisełka Lechia Gdańsk
MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!!!