Wyświetl pojedynczy post
Michal1906
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Południowa Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#700
Stary 24.05.2009, 21:37. Masakra!
Tylko krytykować umiecie! Ćwielong za słaby na Wisłe, Łobo beznadziejny! A jak któremuś wyjdzie dobry mecz, tak jak wczoraj Wojtkowi to " Łobo jesteś wielki, Łobo Kochamy Cie " To co niektórzy tu wypisują na to jakaś masakra. Zamiast sie cieszyc z prawie pewnego majstra wiecznie krytykują. A według mnie Pepe jeszcze sie obudzi, potrzebuje tylko troche czasu

Sląsk Wisełka Lechia Gdańsk
MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując