|
Łobo musiał prędzej czy później odpalic,nie było innej opcji.3 lata temu w Lubinie za Smudy też tak grał.Żuraw jak przyszedł do Wisły to też musiał sie troche zaaklimatyzowac.
Cwielong myśle że jak poprawi skutecznośc to bedzie miała z niego Wisła wiele pociechy.
Żal że Zieniu odchodzi, myśle że to spory bład pozbycie sie jego.Za darmo cięzko bedzie takiego zawodnika poszukac na lewa pomoc.No chyba że Guła szybko odzyska reprezentacyjną forme to ok.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.05.2009 o godz. 21:39.
|