Wyświetl pojedynczy post
PeO
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#697
Stary 24.05.2009, 20:33
SuperWisła napisał(a):
PeO - W sytuacji Pawełka, to ja bym nie miał żadnych pretensji do obrońców, a w szczególności do Marcelo .. Zobacz sobie jak Pawełek chciał przyjąć tą piłkę, chyba fantazja go nieco poniosła .. Według mnie, taki bramkarz jak Pawełek, który gra w Wiśle Kraków, powinien każde takie podanie przyjąć .. To nie jest klub przedszkolaka, gdzie dzieci nie wiedzą jak przyjąć lecącą do nich piłkę ..
A co jeśli piłkarz z pola nie potrafi przyjąć piłki?
Idąc takim tokiem rozumowania trzebaby przyznać, że nasza liga to jest właśnie "klub przedszkolaka", bo przynajmniej raz każdemu zawodnikowi zdarzyło się nie opanować lecącej do niego piłki. Bramkarzowi też się to może zdarzyć i NIE można samemu zwiększać na to "szansy". A tych podań na początku drugiej połówki było zdecydowanie za D U Ż O!
Odpowiedz cytując