Temat
:
[29. kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, sobota 23.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Endrju 1906
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ
Offline
#
695
24.05.2009, 20:08
diablo885
napisał(a):
dajcie sobie spokoj i skomentujcie ten mecz po ostatnim gwizdku...
23 maja 17:08
i zapamiętajcie to sobie na zawsze ! WISŁA MISTRZ !
WISŁA NA ZAWSZE !
Endrju 1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endrju 1906
Znajdź inne posty napisane przez Endrju 1906