Wyświetl pojedynczy post
anka1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#694
Stary 24.05.2009, 19:59
mic napisał(a):Wyświetl post
Mnie ciekawi jakim cudem ktos uslyszal to pomimo dopingu. O ile sie nie myle, zeby usluszec to co mowia pilkarze na boisku (nie krzycza, bo takie cos tymbardziej uslyszalby sedzia, a to jest kartka) musi byc praktycznie zupelna cisza.

EDIT: Ogladalem powtorki, Maly przy wolnym caly czas byl w okolicach srodka polowy, wiec gratuluje "Lechiscie" ktory to uslyszal tak zajebistego sluchu

Pozdro dla normalnych przyjaciol a nie internetowych krzykaczy

I smieszy mnie wytykanie ze wiecej dopingu bylo dla Wisly niz Lechii. Ewidentnie ktos nie zna realiow meczow zgodowych, zawsze wiecej dopingu jest dla "gosci". Pewnie raz na rok chodzi na mecze (cos jak nasi "kibice" od derbow czy Legii) i teraz wielkie oburzenie.

Lechia Gdansk !

-------

Mam nadzieje ze ktoras z bramek Łobo zadedykowal forumowym malkontentom oraz pajacom gwizdzacym na meczu


dlatego napisałam ze mnie ten post zastanawia.
Złość przemawia przez Kibiców Lechii, ale czy nie tak samo było by u Nas gdyby piłka wpadła do bramki po błędzie Pawełka, gdyby karny rozstrzygnął losy meczu?

PS1: może Beto tez sie odrodzi na nowo jak Łobodziński?
PS2: za tydzień wygramy, przecież Sląsk nie zrezygnuje z takiej imprezki
(bez napinki)
Odpowiedz cytując