Wyświetl pojedynczy post
19dafi06
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8181
Stary 24.05.2009, 19:56
Troche glupie pytanie;/ Do ktorej tak mniejwiecej trwa feta po mistrzostwie i do ktorej bedzie trwała w sobote o ile zdobedziemy mistrza?
Pod Wawelem Mistrza mamy znów!
Odpowiedz cytując