Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19dafi06
Member
Od: 05.2009
Offline
#
8181
24.05.2009, 19:56
Troche glupie pytanie;/ Do ktorej tak mniejwiecej trwa feta po mistrzostwie i do ktorej bedzie trwała w sobote o ile zdobedziemy mistrza?
Pod
Wawelem
Mistrza
mamy
znów!
19dafi06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19dafi06
Znajdź inne posty napisane przez 19dafi06