kuba-wisla napisał(a):

|
Mam napisy do filmu ale sa one nieodokladne o jakies 5sek. Jak moge je "przesunac" zeby wszystko sie dobrze nalozylo czasowo? Z gory mowie ze mam tak mniej wiecej z 4 wersjami napisow wiec znalezienie innej nic nie da.
|
Taka możliwość istnieje w odtwarzaczu AllPlayer, do ściągnięcia tutaj:
http://www.allplayer.org/pl wchodzisz do ustawień, edytora napisów i tam regulujesz opóźnienie/przyspieszenie napisów. W innych odtwarzaczach nie spotkałem się z taką funkcją.