Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
AniaD303
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: D303
Offline
#
8179
24.05.2009, 19:52
DrewniaQ
napisał(a):
Jak jest otwarty Sanepid na Makuszyńskego? Kiedy można przynieść do badań "materiał" na książeczkę?
pon-czw 7.30-14
pią 7.30-13
Armia Białej Gwiazdy
Esta hinchada se merece ser campeón!
AniaD303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AniaD303
Znajdź inne posty napisane przez AniaD303