Mam pytanie nie cierpiące zwłoki

dotyczące wypracowania; "
na jakie negatywne zjawisko w funkcjonowaniu polskiego parlamentu zwrócił uwagę autor tej satyry?" - link poniżej. Jeżeli ktoś miałby jakiś pomysł bardzo proszę o odp. na PRIV, będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam.
Satyra:
http://img30.imageshack.us/img30/680/bez.png