Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8177
Stary 24.05.2009, 19:24
Mam pytanie nie cierpiące zwłoki dotyczące wypracowania; "na jakie negatywne zjawisko w funkcjonowaniu polskiego parlamentu zwrócił uwagę autor tej satyry?" - link poniżej. Jeżeli ktoś miałby jakiś pomysł bardzo proszę o odp. na PRIV, będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam.

Satyra: http://img30.imageshack.us/img30/680/bez.png
Odpowiedz cytując