Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8176
Stary 24.05.2009, 18:53
Mam napisy do filmu ale sa one nieodokladne o jakies 5sek. Jak moge je "przesunac" zeby wszystko sie dobrze nalozylo czasowo? Z gory mowie ze mam tak mniej wiecej z 4 wersjami napisow wiec znalezienie innej nic nie da.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
Odpowiedz cytując