Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8175
Stary 24.05.2009, 18:44
Nie mogę w DOSBoxie wklepać backslasha. Wpisuje mi się nawias kwadratowy zamykający, a z Shiftem nawias klamrowy zamiast b.slasha. Ktoś ma jakieś rady?
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 24.05.2009 o godz. 18:49.
Odpowiedz cytując