Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
7148
24.05.2009, 18:15
0 22
napisał(a):
Może
No, ale prawdy nie napisałem? Takie gadanie Urbana (jak kiedsys Petrescu) to zenada.
A co niby takiego "gadal" Petrescu ? Bo poza tym ze sedziowie robili nas caly czas w wala to nic innego sobie nie przypominam
Ostatnio edytowane przez mic : 24.05.2009 o godz. 18:18.
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic