Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7148
Stary 24.05.2009, 18:15
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Może

No, ale prawdy nie napisałem? Takie gadanie Urbana (jak kiedsys Petrescu) to zenada.
A co niby takiego "gadal" Petrescu ? Bo poza tym ze sedziowie robili nas caly czas w wala to nic innego sobie nie przypominam
Ostatnio edytowane przez mic : 24.05.2009 o godz. 18:18.
Odpowiedz cytując