Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8174
Stary 24.05.2009, 17:28
Zola napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do Studentow i nie tylko: czy bedac Studentem ma sie jakies "wakacje"? Mowie o studiach DZIENNYCH, a takze ZAOCZNYCH. Napiszcie jak to wyglada, kiedy jest "przerwa wakacyjna "(jesli wogole) i ile czasu trwa? Z gory dzieki
ja mam od 4 lat wakacje

a tak naprawde to masz mase wolnego
od lipca do konca wrzesnia
do tego 2 tyg. wolnego w lutym

Oczywiscie jak zdajesz wszystko za 1 razem, to nawet od 1 czerwca mozesz miec wolne do 1 pazdziernika
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując