Zola napisał(a):

Pytanie do Studentow i nie tylko: czy bedac Studentem ma sie jakies "wakacje"? Mowie o studiach DZIENNYCH, a takze ZAOCZNYCH. Napiszcie jak to wyglada, kiedy jest "przerwa wakacyjna "(jesli wogole) i ile czasu trwa? Z gory dzieki
|
ja mam od 4 lat wakacje
a tak naprawde to masz mase wolnego
od lipca do konca wrzesnia
do tego 2 tyg. wolnego w lutym
Oczywiscie jak zdajesz wszystko za 1 razem, to nawet od 1 czerwca mozesz miec wolne do 1 pazdziernika