|
no dobrze z Krzynówkiem i Żurawskim się rozpędziłem...
ale Wichniarek i Smolarek są jak najbardziej do wyciągnięcia, myślicie że perspektywa gry w Lidze Mistrzów nie skusi Wichniara do powrotu do naszej ligi? Chłopak spuścił zespół do 2 ligi więc jest załamany i na pewno potrzebuje ciepła rodzinnego, a gdzie może go szukać? no w Polsce!
|