Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2481
Stary 24.05.2009, 16:11
no dobrze z Krzynówkiem i Żurawskim się rozpędziłem...

ale Wichniarek i Smolarek są jak najbardziej do wyciągnięcia, myślicie że perspektywa gry w Lidze Mistrzów nie skusi Wichniara do powrotu do naszej ligi? Chłopak spuścił zespół do 2 ligi więc jest załamany i na pewno potrzebuje ciepła rodzinnego, a gdzie może go szukać? no w Polsce!
Odpowiedz cytując