Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7131
Stary 24.05.2009, 14:46
Jeśli nie będzie mistrzostwa(Amici), nie będzie LM. A jak nie będzie LM to nie będzie argumentów żeby zatrzymać takich piłkarzy jak np. Stilic.
Odpowiedz cytując