Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
han_solo
Member
Od: 04.2009
Offline
#
7131
24.05.2009, 14:46
Jeśli nie będzie mistrzostwa(Amici), nie będzie LM. A jak nie będzie LM to nie będzie argumentów żeby zatrzymać takich piłkarzy jak np. Stilic.
han_solo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do han_solo
Znajdź inne posty napisane przez han_solo