Wyświetl pojedynczy post
Nalokson
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 24.05.2009, 14:10
Historia uczy, że każdy z zespołów może sprawić nam problemy. W każdym razie tym razem nie stoimy już na straconej pozycji - tak jak to było z Barcą. Jedynie Olimpiakos wydaje się być nieco poza zasięgiem. Jeśli nasz zespół się nie osłabi w okienku transferowym, to powinno być dobrze