Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8163
Stary 24.05.2009, 13:36
Nadruki robia na pewno w decathlonie. Kosztu nie znam.
Robia tez na stoisku kibicowskim w M1/ Carrefourze w Czyzynach- taka wyspa na srodku- z kosztami j.w.
Odpowiedz cytując