Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
8163
24.05.2009, 13:36
Nadruki robia na pewno w decathlonie. Kosztu nie znam.
Robia tez na stoisku kibicowskim w M1/ Carrefourze w Czyzynach- taka wyspa na srodku- z kosztami j.w.
re_set
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do re_set
Znajdź inne posty napisane przez re_set