Wyświetl pojedynczy post
MedEx
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: z lepszej strony Błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#692
Stary 24.05.2009, 12:56
Pawełek popisał się nonszalancją ale co by nie mówić od paru meczów Mario prezentuje bardzo wysoki poziom, dobrze wyłapuje strzały, zaczął celnie wykopywać piłki, przestał (nie licząc wczorajszej piłki) wywoływać u mnie zawał serca Poczuł się pewnie w drużynie i wyrasta na silny punkt naszej drużyny.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując