Pawełek popisał się nonszalancją ale co by nie mówić od paru meczów Mario prezentuje bardzo wysoki poziom, dobrze wyłapuje strzały, zaczął celnie wykopywać piłki, przestał (nie licząc wczorajszej piłki) wywoływać u mnie zawał serca

Poczuł się pewnie w drużynie i wyrasta na silny punkt naszej drużyny.
Pozdrawiam