|
PeO - W sytuacji Pawełka, to ja bym nie miał żadnych pretensji do obrońców, a w szczególności do Marcelo .. Zobacz sobie jak Pawełek chciał przyjąć tą piłkę, chyba fantazja go nieco poniosła .. Według mnie, taki bramkarz jak Pawełek, który gra w Wiśle Kraków, powinien każde takie podanie przyjąć .. To nie jest klub przedszkolaka, gdzie dzieci nie wiedzą jak przyjąć lecącą do nich piłkę ..
WISŁA NOWA HUTA !
|