Wyświetl pojedynczy post
SuperWisła
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: NOWA HUTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 24.05.2009, 12:03
PeO - W sytuacji Pawełka, to ja bym nie miał żadnych pretensji do obrońców, a w szczególności do Marcelo .. Zobacz sobie jak Pawełek chciał przyjąć tą piłkę, chyba fantazja go nieco poniosła .. Według mnie, taki bramkarz jak Pawełek, który gra w Wiśle Kraków, powinien każde takie podanie przyjąć .. To nie jest klub przedszkolaka, gdzie dzieci nie wiedzą jak przyjąć lecącą do nich piłkę ..
WISŁA NOWA HUTA !
Odpowiedz cytując