Moim skromnym zdaniem wciskasz tu kit i sam siebie próbujesz oszukać.
"Najpiękniej grająca drużyna w Polsce", "jedyny przedstawiciel polskiego futbolu w Europie", "klub z najlepszą atmosferą na stadionie" - miałby zostać tylko z wicemistrzostwem i to jest sukces?
Naprawdę, wolę żebyś wciskał kit niż żebyś mówił prawdę - bo inaczej byłbyś kompletnym minimalistą i nawet Amika na takich kibiców nie zasługuje...
Fakty - teraz bez ironii - są takie: macie najlepszych piłkarzy (niekoniecznie drużynę), przed sezonem najbardziej się wzmocniliście i najdłużej czekacie na tytuł. Jeśli przegracie walkę o MP, to będzie dramat i olbrzymie rozczarowanie dla poznańskich kibiców, a dla Rutkowskiego w szczególności.