Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7127
Stary 24.05.2009, 12:02
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Tak naprawde pierwszy raz na powaznie (poprzednie zapowiedzi "idziemy na majstra" traktowalem tak samo niepowaznie, jak pozostali kibice w Polsce ) bilismy sie o mistrza, zaliczylismy udany wystep w Pucharze UEFA i koniec koncow zdobylismy Puchar Polski. Dla mnie to wystarcza, by uznac ten sezon za udany. A jesli patrzec na to z pozycji kibica (a wiec biorac pod uwage emocje zwiazane z meczami, wyjazdy), to byl to zdecydownie najlepszy sezon od kilkunastu lat, a byc moze nawet w calej historii kibicowania na Lechu. Dlatego ani troche go nie zaluje
Moim skromnym zdaniem wciskasz tu kit i sam siebie próbujesz oszukać.

"Najpiękniej grająca drużyna w Polsce", "jedyny przedstawiciel polskiego futbolu w Europie", "klub z najlepszą atmosferą na stadionie" - miałby zostać tylko z wicemistrzostwem i to jest sukces?

Naprawdę, wolę żebyś wciskał kit niż żebyś mówił prawdę - bo inaczej byłbyś kompletnym minimalistą i nawet Amika na takich kibiców nie zasługuje...

Fakty - teraz bez ironii - są takie: macie najlepszych piłkarzy (niekoniecznie drużynę), przed sezonem najbardziej się wzmocniliście i najdłużej czekacie na tytuł. Jeśli przegracie walkę o MP, to będzie dramat i olbrzymie rozczarowanie dla poznańskich kibiców, a dla Rutkowskiego w szczególności.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując