Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7126
Stary 24.05.2009, 11:46
han_solo napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Arka nie wygra z Odrą,Lechia ma co najmniej baraże. Jeśli osiągnie lepszy wynik niż Górnik zostaje w ekstraklasie.


A swoją drogą ostatnio jakoś menedżer Stilica stwierdził że mając takich piłkarzy jak Bośniak i Lewandowski to i jego babcia zdobyła by mistrzostwo. No cóż. To nie wystawia Smudzie najlepszej opinii
Biorac pod uwage ze po meczu wsiadł w pociag a na konferencje wysłał Bajora

Chyba cisnienie go pokonało
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując