han_solo napisał(a):

Jeśli Arka nie wygra z Odrą,Lechia ma co najmniej baraże. Jeśli osiągnie lepszy wynik niż Górnik zostaje w ekstraklasie.
A swoją drogą ostatnio jakoś menedżer Stilica stwierdził że mając takich piłkarzy jak Bośniak i Lewandowski to i jego babcia zdobyła by mistrzostwo. No cóż. To nie wystawia Smudzie najlepszej opinii
|
Biorac pod uwage ze po meczu wsiadł w pociag a na konferencje wysłał Bajora
Chyba cisnienie go pokonało