flamengista napisał(a):

Śmiem twierdzić, że jeśli zdobędziemy tytuł, będzie to przede wszystkim zasługą Legii i jeszcze bardziej Amiki.
|
Sorry ale gadasz głupoty. Tak samo gdyby to Lech czy Legia była na naszym miejscu to byśmy śmiało mogli powiedzieć, że ich mistrz jest naszą zasługą. To, że wygramy (miejmy nadzieje) tego mistrza zawdzięczamy ciężkiej pracy i ogromnej determinacji, byliśmy najlepsi i udowodniliśmy to na boisku. A to, że przeciwnicy stracili więcej punktów od nas ? To tylko ich słabość i używanie słowa "zasługa" jest myleniem pojęć.
Być może masz racje. Lech wygląda na papierze, że jest silniejszy, ale my mieliśmy na boisku człowieka który zrobił różnice w tej końcówce sezonu i ogólnie w całej tej rundzie. O kim mowa ? Chyba nie muszę tego pisać.