Wyświetl pojedynczy post
Szindi
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7110
Stary 24.05.2009, 09:16
pietruch napisał(a):Wyświetl post
A my musimy znowu podziękować sędziemu Małkowi.
Ten pan nawet gdy sędziuje inny mecz, niż mecz Wisły, to robi chyba wszystko by dokopać Wisełce.
Gdyby nie uznał Lechowi bramki na 3:3 (na spalonym było 3 lechitów), to nie za tydzień, a już wczoraj cieszylibyśmy się z kolejnego tytułu mistrzowskiego.
Tego arbitra nie powinni dopuszczać nawet do wypasu świń :/

Niestety tego co było nie cofniemy,Wisełce pozostaje w ostatnim braterskim meczu pokazac kto rządzi na polskich boiskach!
Odpowiedz cytując