Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 24.05.2009, 09:12
re_set napisał(a):Wyświetl post
a co do wypowiedzi Diaza- nie wiecie, czy ona gdzies nie krazy po jakims youtube w oryginale? Bo bym sobie z checia sama ja przetlumaczyla/odczytala kontekst- dziennikarzom w tym zakresie nie zawsze ufam
Wychodzi na to, że nic takiego nie powiedział tylko komuś się przyśniło i puścił w obieg info.
No takie możliwości daje internet
Odpowiedz cytując