|
ja na dziś mam:
Celtic-Hearts 1
Dundee-Rangers 2
Torino-Genoa 1
Widzew-Znicz 1
Hull-MU 1
Liverpool-Tottenham 1
ale zastanawiam się nad tymi typami co wyżej ktoś napisał czyli Rijeka i Fenerbahce i może coś z tenisa w Paryżu
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|