As napisał(a):

Nie wiem dlaczego ale ostatnio przypomnial mi sie Dominik Husejko, Smuda sie bardzo nim podniecal, mowil ze chlpk ma papiery na granie. Byl nawet w kadrze pierwszego zespolu choc glownie grywal w rezerwach. Wg mnie byl calkiem niezlym juniorem ale chyba niezbyt po kolei w glowie bo kariery zadnej nie zrobil.
Teraz kopie sie po kostkach z rolnikami w 3 lidze zachodznio pomorskiej w klubie Slawa Slawno.
P.S.
I jeszcze byl Rafal Waksmundzki, ktory mial byc drugim Zurawskim a gra w...4 lidze. Dramat.
|
Do tego można dodać Kuzerę, Skrzekowskiego czy Fechnera i Karola Wójcika. Takich przykladów mozna podać wiele.
Oprócz umiejętności, trzeba mieć też szczęście i poukładane w głowie.
Pozdro