A może by tak się rozglądnąć na krajowym podwórku? Tym bardziej, że jeśli juz dojdziemy do ostatniej rundy eliminacji LM trafimy do fazy grupowej- LM lub L Europejskiej czy jak to nazwali

Moje propozycje:
Kaspszik, Smektała, Bruno, Gol, Pawłowski
Biorąc pod uwagę, że czeka nas sporo meczów w przyszłym sezonie to potrzebujemy jakiś wzmocnień!