Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2462
Stary 24.05.2009, 00:47
A może by tak się rozglądnąć na krajowym podwórku? Tym bardziej, że jeśli juz dojdziemy do ostatniej rundy eliminacji LM trafimy do fazy grupowej- LM lub L Europejskiej czy jak to nazwali
Moje propozycje:
Kaspszik, Smektała, Bruno, Gol, Pawłowski
Biorąc pod uwagę, że czeka nas sporo meczów w przyszłym sezonie to potrzebujemy jakiś wzmocnień!
Odpowiedz cytując