tak na spokojnie, moje subiektywne oceny. Dodam że mecz oglądałem w pubie, więc emocje były niesamowite i nieco mogły mi przesłonić prawdziwy obraz

, ale tak ja to widziałem:
Pawełek - solidny mecz z jego strony. Nic nie zawalił...choć mógł i to farfocla roku. 6/10
Singlar - chyba najsłabszy w naszym zespole...starał się, walczył, ale dużo niedokładności. Do tego ta pierwsza bramka nieco obciąża jego konto. 5/10
Głowacki - kolejny dobry występ. 7/10
Marcelo - wyrasta na najlepszego obrońcę ligi, o ile już nie jest najlepszy. Zawodnik zdecydowanie ponad naszą piłkę kopaną. 7/10
Piotrek Brożek - denerwowała mnie u Niego zbytnia nonszalancja w grze. Poza tym dobry występ. 7/10
Małecki - jak zwykle, dużo biegał, walczył, szarpał. Deprymujące są u Niego liczne przestrzelone dośrodkowania...ale przynajmniej próbował. Zaliczył wkońcu 2 asysty. 8/10
Zieńczuk - dla mnie zawodnik meczu. Mało efektowny, za to efektywny. Gdyby nie jego fantastyczna bramka, bylibyśmy chyba w innych nastrojach. 8,5/10
Sobolewski - jak zwykle płuca drużyny. Bardzo dobry występ. 7,5/10
Diaz - za dużo chaosu. Lepiej prezentował się na obronie niż w pomocy. 6,5/10
Cwielong - pomimo zmarnowanych sytuacji (w kolejnym meczu!) uważam że grał dobrze. Widać że brakuje mu pewności siebie. A możliwości ma ogromne, chyba większe jak Paweł. Mam nadzieję że przyszły sezon będzie należał do Niego. 7/10
Brożek Paweł - widać że nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji. Nie ma tej szybkości co kiedyś. Ale swoje zrobił. Deprymuje mnie u Niego takie machanie rękami do wszystkich, zarówno przeciwników, sędziego a nawet kolegów z drużyny (szczególnie na Ćwielonga, co na pewno mu nie pomaga) po sytuacjach bramkowych. 7/10
Jirsak - dał moim zdaniem świetną zmianę. Uporządkował gre, dobrze rozgrywał. Oby tak dalej. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie razem z Gargułą i Sobolem stworzą świetny trójkąt w środku. 7,5/10
Łobodziński - oby tym meczem się przełamał na dobre. Zagrał wreście na miarę tego czego od Niego wszyscy oczekiwali. Już nie chodzi o bramki, ale nie miał strat, dobrze podawał, celnie - z czym miał problemy we wsześniejszych meczach. Myślę że będzie Mu łatwiej teraz, bo widać że presja nie działa na Niego dobrze. 8/10