Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7099
Stary 23.05.2009, 20:53
^^ nie ma im się co dziwić. Po raz kolejny, który- nie zliczę, przez rok cały wbijają sobie i całej Polsce jacy to oni wspaniali i najlepsi i znowu kicha.
A za dwa - trzy miechy znowu zaczną tę samą śpiewkę i znowu będą płakać, że jest inaczej, niż sobie wmawiają.


Odpowiedz cytując