|
^^ nie ma im się co dziwić. Po raz kolejny, który- nie zliczę, przez rok cały wbijają sobie i całej Polsce jacy to oni wspaniali i najlepsi i znowu kicha.
A za dwa - trzy miechy znowu zaczną tę samą śpiewkę i znowu będą płakać, że jest inaczej, niż sobie wmawiają.
|