Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2453
Stary 23.05.2009, 20:53
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
I sprzedac Pawelka chozby za symboliczna zlotwke; To, co ten gosc wyprawia, to jest Monty Python.

Teraz po tym kiksie po nim jeździcie a nie pamiętacie już jak w meczu z Arką obronił nam 3 pkt ?
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując