Wyświetl pojedynczy post
Wislak1906_TS
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 23.05.2009, 20:42
2 runda - jesteśmy rozstawieni
3 runda - nie jesteśmy rozstawieni
Potem jest runda play-off, gdzie gra 10 drużyn, zwcyięzcy awansują do LM.

Taka jest ewentualna droga do awansu Wisły?
Od której rundy, mamy zapewniony start w LE w razie porażki? (i na który szczebel)
Wisła Kraków