|
2 runda - jesteśmy rozstawieni
3 runda - nie jesteśmy rozstawieni
Potem jest runda play-off, gdzie gra 10 drużyn, zwcyięzcy awansują do LM.
Taka jest ewentualna droga do awansu Wisły?
Od której rundy, mamy zapewniony start w LE w razie porażki? (i na który szczebel)
|