Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 23.05.2009, 20:40
Nawet przez chwile jak przegrywaliśmy 2:1 to nada byliśmy liderem. (Polonia:Lech 3:2, Śląsk-Legia 1:1)
Ja już nawet nie wierzyłem w Wisłę tylko modliłem się, żeby się już nic nie zmieniło do końca
Odpowiedz cytując