Temat
:
[29. kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, sobota 23.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
619
23.05.2009, 20:40
Nawet przez chwile jak przegrywaliśmy 2:1 to nada byliśmy liderem. (Polonia:Lech 3:2, Śląsk-Legia 1:1)
Ja już nawet nie wierzyłem w Wisłę tylko modliłem się, żeby się już nic nie zmieniło do końca
-Goral-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Goral-
Znajdź inne posty napisane przez -Goral-