Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 23.05.2009, 19:21
No przecież na dwóch kołach nie ustoi dłużej nic więc wypadki się zdarzają ;D


Bardzo podobny do R1 jest Triumph Daytona 675, tak samo ostre linie i zajebisty dzwięk.
http://www.youtube.com/watch?v=b1qhBDwEEUo


To jest w motocyklach właśnie zajebiste, że za 20- 25 tysięcy można mieć na prawdę wysokiej klasy kilkuletni motocykl. Jest to jedna z kilku przewag nad samochodami ;]

Nie miałem nigdy styczności z motocyklami marki Honda, ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi ? od kilku osób słyszałem, że jednak motocykle te ustępują pod względem technicznym markom Suzuki czy Yamaha. Potwierdzi ktoś ? zaprzeczy ?
Odpowiedz cytując