Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 23.05.2009, 18:51
Tak tak o 2001 mówiłem oczywiście

Widać zależy od tego jak ugadasz się z instruktorem bo w sumie jak ja jeździłem to najpierw kręciłem duże kółka na placu a dopiero na następnych jazdach ósemkę, z tym że nie non stop bo przecież pierd*lca można dostać. W sumie krręciłem się tak z 5h max. Z tym że ja przed kursem trochę jeździłem więc może to dlatego.

Ja mam teraz zajawkę na nakedbike / cafe racery, bardzo mi się podoba Yamaha MT-03, której wielką zaletą jest sucha miska olejowa - nieco bardziej siedzący w temacie powinni wiedzieć o co mi codzi Stosunkowo rzadki motor i na pewno wyróżnia się spośród całej masy przecinaków



Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez tomo : 23.05.2009 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując