Z jakiego powodu nie będzie biletów na D w kasach?

(na Śląsk)
Wie ktoś? odp
EDIT: okey, już wiem wszystko.

Wkurza mnie to jednak... Ale cóż... >życie<
*Tylko_Wisła!*--> wiem, poprawiłam sie w "edit"
*UH f b*--> jeżeli wiem, że nie mam możliwości bycia na każdym meczu to po co mam kupować karnet? :| (tym bardziej tego sezonu nie byłam pewna). I wiem co mam robić na przyszłość, dzięki za rade
