Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 23.05.2009, 18:50
Z jakiego powodu nie będzie biletów na D w kasach? (na Śląsk)
Wie ktoś? odp

EDIT: okey, już wiem wszystko. Wkurza mnie to jednak... Ale cóż... >życie<

*Tylko_Wisła!*--> wiem, poprawiłam sie w "edit"
*UH f b*--> jeżeli wiem, że nie mam możliwości bycia na każdym meczu to po co mam kupować karnet? :| (tym bardziej tego sezonu nie byłam pewna). I wiem co mam robić na przyszłość, dzięki za rade
Powód: bez napinki. (jestem pod wpływem emocji) :]
Ostatnio edytowane przez masterlag : 23.05.2009 o godz. 19:56.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując