MisIIek napisał(a):

|
Lechia, Górnik i Cracovia maja tyle samo punktów . Lechia ma lepszy bilans od Cracovii , Górnik od Lechii ,a Cracovia od Górnika.... co bedzie jezeli za tydzień bedą mieli po tyle samo punktow ?
|
Z tego co się orientuje to mała tabela tylko z tymi 3 zespołami. Różnica bramek decyduje