Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7087
Stary 23.05.2009, 18:17
MisIIek napisał(a):Wyświetl post
Lechia, Górnik i Cracovia maja tyle samo punktów . Lechia ma lepszy bilans od Cracovii , Górnik od Lechii ,a Cracovia od Górnika.... co bedzie jezeli za tydzień bedą mieli po tyle samo punktow ?
Z tego co się orientuje to mała tabela tylko z tymi 3 zespołami. Różnica bramek decyduje
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując