Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 23.05.2009, 17:33
Ja .......e jakby te wyniki się utrzymały to wszystko będzie się rozstrzygać w ostatniej kolejce tak? Nie Wisła musi wygrać ja .......e ale syf ten sędzia ...
Odpowiedz cytując